Launcher 10 ponúka takmer dokonalý zážitok Windows Mobile na Android platforme | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Launcher 10 ponúka takmer dokonalý zážitok Windows Mobile na Android platforme

ANDROID

Launcher 10 ponúka takmer dokonalý zážitok Windows Mobile na Android platforme

Bol iste nútený opustiť Windows Mobile, ale aj napriek tomu každý deň sa pozriete na vašu Lumiu v zásuvke a zaspomínate si na jeho hlavné prednosti vrátane živých dlaždíc? Nie ste sami. V obchode Play, ktorý je určený pre Android platformu je jedna aplikácia, ktorá vám prinesie Windows Mobile do vášho Android smartfónu – Launcher 10.

Windows Mobile na Androide

Launcher 10 je aplikácia, ktorá umožňuje takmer dokonale imitovať prostredie známe hlavne fanúšikom Windows platformy. Ponúka živé dlaždice, ktoré si je možné prispôsobiť tak ako na Windows Mobile smartfónoch (je potrebné si aktivovat free trial verziu aplikácie v nastaveniach smartfónu), ďalej ponúka aj typické rozhranie a to aj mimo úvodnej obrazovky a viacero vychytávok, na ktoré sú fanúšikovia Windows platformy zvyknutí .

Aplikáciu stiahnete na odkaze nižšie. PS: a nezabudnite si aktivovať dvojtýždňovú tral verziu zadarmo.

Launcher 10
Launcher 10
Developer: nfwebdev
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.