Launcher 10, ktorý premení váš Android smartfón na Windows Mobile dostal väčšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Launcher 10, ktorý premení váš Android smartfón na Windows Mobile dostal väčšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE

ANDROID

Launcher 10, ktorý premení váš Android smartfón na Windows Mobile dostal väčšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE

Launcher 10 je jeden z mála launcherov, ktoré dokážu priniesť takmer plnohodnotný zážitok z Windows 10 Mobile na Android smartfóny, teda aspoň po vizuálnej stránke.

Najnovšie tento populárny launcher medzi ex-Windows Mobile používateľmi dostal väčšiu aktualizáciu, ktorá prináša okrem opráv bugov aj viacero vylepšení. Zoznam najvýznamnejších zmien si môžete pozrieť nižšie.

Zoznam noviniek v Launcher 10

  • Oprava viacerých bugov, vylepšená stabilita a výkonnosť aplikácie.
  • Pribudlo viacero možností prispôsobenia veľkosti dlaždíc / ikoniek.
  • Pribudli nové voľby otáčania obrazovky ako aj lepšie prispôsobenie škálovania dlaždíc.
  • Živá dlaždica eventov kalendára sa bude zobrazovať len pokiaľ to máte povolené.
  • Pri notifikáciách na dlaždiciach sa bude zobrazovať aj obrázok notifikácie (pokiaľ notifikácia bude obsahovať obrázok).

Aplikáciu môžete aktualizovať, resp. stiahnuť prostredníctvom Google Play obchodu. Rozhranie aplikácie ako aj možnosti prispôsobenia dlaždíc si môžete pozrieť nižšie.

Launcher 10
Launcher 10
Developer: nfwebdev
Price: Free+

Zdroj: vlastný via MSP

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.