Bezrámikový smartfón nemusí stáť stovky €. Dávame vám do pozornosti tohto fešáka | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Bezrámikový smartfón nemusí stáť stovky €. Dávame vám do pozornosti tohto fešáka

ANDROID

Bezrámikový smartfón nemusí stáť stovky €. Dávame vám do pozornosti tohto fešáka

Bezrámikový smartfón už dávno nie je len záležitosťou tých najluxusnejších zariadení ako aj napr. vlajková loď Samsungu či od Xiaomi. Na trh sa pomaly, ale isto dostávajú totiž nové alternatívy a takouto jednou z nich je aj tento fešák – Bluboo S1 4G Phablet, ktorý mimochodom okrem neprehliadnuteľného displeja ponúka aj skvelý výkon.

Zariadenie okrem veľkého 5.5 FULL HD displeja, pokrývajúceho 90%  prednej strany a krycím sklíčkom Gorilla Glass 4. generácia ponúka aj poriadny výkon, hodný najnáročnejších používateľov.

Zdroj: GearBest.com

Srdce zariadenia tvorí procesor Helio P25 procesor s 8-jadrami pracujúcimi na frekvencii 2.5GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 4GB spolu úložným priestorom o kapacite 64GB, ktorý je možné rozšíriť o dodatočných 256GB. O graficky náročnejšie úlohy sa zas stará jeden z najnovších chipov Mali T880. 

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, nechýba mu ani predná kamera s rozlíšením 5MP, čo by vám mohlo napadnúť. Je umiestnená netradične v spodnej časti displeja. Zaujímavejšia je však kamera za zadnej strane, teda aby sme boli presnejší dvojica fotoaparátov s rozlíšením 16 a 3MP, ktorým k kvalitným záberom dopomáha ako inak aj blesk/dióda.

Zdroj: GearBest.com

Nechýba samozrejme ani výbava v podobe senzoru odtlačkov prstov, Geomagnetický senzor, Ambiet svetelný senzor (slúžiaci napr. na automatickú úpravu jasu,…) a podobne. Pričom mnohých poteší, že zariadenie je dostupné v DUAL SIM verzii s podporou LTE sietí. O chod zariadenia sa ďalej stará akumulátor s kapacitou 3500mAh, ktorý nabijete výrazne rýchlejšie vďaka USB Type – C konektoru. Pričom výrobca zariadenie obalil kovovým rámikom.

Kúpiť Bluboo S1 za 130 € 4 GB RAM/64 GB ROM, plné LTE

Článok vnzikol v spolupráci s e-shopom GearBest.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.