Kupujete telefón? Nechajte si poradiť
Connect with us

Kupujete telefón? Nechajte si poradiť

Recenzie

Kupujete telefón? Nechajte si poradiť

Rozmýšľate nad kúpu mobilného telefónu? Prinášame vám sériu článkov kde vám vysvetlíme význam procesoru, RAM pamäte, grafickej karty a ostatných parametrov, ktoré poháňajú vášho “tátoša”. Dúfame, že vám táto séria článkov pomôže pri výbere telefónu.

Ak vám nie je niečo jasné neváhajte sa opýtať, budeme sa vám snažiť čo najlepšie poradiť. Zároveň si môžete prečítať desiatky recenzií na mobilné telefóny ako aj  užitočné rady, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere.

Čo by ste mali vedieť o parametroch pred kúpou mobilu

Recenzie a iné články

TIP  Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

67 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Recenzie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.