Kupóny na Xiaomi Wi-Fi repeater a multifukčný batoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie  telefónu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kupóny na Xiaomi Wi-Fi repeater a multifukčný batoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie  telefónu

Novinky

Kupóny na Xiaomi Wi-Fi repeater a multifukčný batoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie  telefónu

Kupóny na Xiaomi Wi-Fi repeater a multifukčný batoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie  telefónu

Číňania už dávno nie sú bez „nápadov“.  Nás oslovil celkom zaujímavý baťoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie telefónu a Wi-Fi reapeater od spoločnosti Xiaomi. Poďme však pekne po poriadku.

Prvý náš tip je na multifukčný batoh so vstavaným káblom na nabíjanie telefónu

Poznáte to, ste vonku a na telefónu vám svieti notifikácia o nedostatku „šťavy“. Mať pri sebe externú batériu tak ste zachránený, ale nosiť ju vo vrecku nie je nič orechové a nehovor viac o tom, že nabíjania telefónu hlavne počas práce s ním nie je tiež žiadnou výhrou a ani estetickým zážitkom. A práve tento problém rieši tento multifunkčný ruskak, ktorý na trh prináša vstavaný port a úložný priestor pre externú batériu. Celkom jednoduchý a šikovný nápad, čo poviete?

Zdroj: produktová fotografia

Okrem toho sa tento ruskak môže pochváliť viacerými pre hriadkami pre ďalšiu batožinu. Poteší aj špeciálny materiál, ktorý je vhodný aj do nie ideálneho prostredia. Ponúka napríklad vyššiu odolnosť voči vode či náhodným nárazom.

Batoh s USB výstupom pre nabíjanie telefónu nájdeš tu. PS: vide ťa na niečo málo nad 16€

Druhou drobnosťou, ktorá nás zaujala je Wi-fi repeater od Xiaomi

Slabý Wi-Fi signál, nie asi človeka, ktorý by na to niekedy nezanadával. Viacerí sa stretávajú so slabým signálom a hlavne v domácnostiach, ktoré majú členité izby a pritom existuje jednoduché a diajnové riešenie v podobe tohto zosilňovača signálu, ktorý dokáže prenášať dáta až do rýchlosti 300Mbps. Inštaláciu tohto zariadenia pritom zvládnu aj menej skúsení používatelia, stačí toto zariadenia vopchať do USB slotu a následne prebehne automatické párovanie.

TIP  Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

Zdroj: Produktová fotografia

Wi-Fi reapeater od Xiaomi. PS: nezabudni na kupón “PT4209”. Konečna cena je 11.99€

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.