Kúpili ste si nový Windows alebo Android smartfón? Práve pre vás sme vytvorili novú sekciu najlepších aplikácií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kúpili ste si nový Windows alebo Android smartfón? Práve pre vás sme vytvorili novú sekciu najlepších aplikácií

Novinky

Kúpili ste si nový Windows alebo Android smartfón? Práve pre vás sme vytvorili novú sekciu najlepších aplikácií

V posledných dňoch ste mohli zaevidovať viacero zmien na webe. Jednou z tých výraznejších je spustenie novej sekcie „Aplikácie pre Váš Windows a Android smartfón“, ktorá sa týka aplikácií. Nájdete ju v pravom hornom rohu pod ikonkou Windows obchodu.

Zdroj: vlastný

V rámci danej sekcie vám budeme postupne pridávať aplikácie, ktorá sa vymykajú štandardu a mali by ste pouvažovať nad ich inštaláciou. Medzi najhorúcejšie naše tipy patrí napríklad užitočná aplikácia CG Transit slúžiaca na vyhľadávanie spojov, Blizz od spoločnosti TeamViewer na ovládanie cudzieho PC,  ToolKit Pro ponúkajúci radi užitočných nástrojov a ďalšie aplikácie.

Zdroj: vlastný

Ak by ste mali tip na aplikáciu, ktorá podľa vás chýba v našom výbere budeme radi keď sa o ňho podelíte.  

Zdroj: vlastný

TIP  Cenovka ľudového smartfónu Xiaomi Redmi 5A padla na historická minimá. Aktuálne je dostupný hlboko pod 100€

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.