Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny

Novinky

Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny

 

Digitálne zlato v podobe Bitcoinu, Ripple, Ethereum a ďalších digitálnych mien posledné dni a týždne prudko padajú. Nedávno sme vám priniesli report, kde sme písali o tom, že digitálne meny ako Bitcoin dosahujú historická maximá, tak dnes je situácia opačná. Celý trh s digitálnymi menami zaznamenal hlboký prepad.

Bitcoin padá a spolu s ním aj ostatné digitálne meny

Na najznámejšie digitálnej mene tento preklad sa odzrkadlil za posledný týždeň prepadom hodnoty o viac ako 44%. Podobný trend zaznamenali aj ostatné digitálne meny. Napríklad Ripple, ktorý minulý rok rástol najrýchlejšie spomedzi všetkých digitálnych mien padol za posledný týždeň o viac ako 50%. Najlepšie zo známejších digitálnych mien „dopadol“ Litecoin, ktorý padol o necelých 39%.

Uvažujete o kúpe digitálnych mien? Investovať či nie? Tak to je otázka, s ktorou sa v týchto dňoch trápia viacerí. Jedná skupina ľudí tvrdí, že práve teraz je najlepší čas na investíciu a druhá skupina ľudí zase hovorí o tom, že praskla bublina okolo Bitcoinu, ktorý strháva so sebou aj ostatné digitálne meny. Na ktorú názorovú stranu sa pridáte vy?

Pozn. redakcie: prepad digitálnych mien sa môže mierne líšiť v závislosti od trhu. Dáta sú aktuálne k 6.02.2018

Zdroj: vlastný

 

TIP  Microsoft vyzýva na reguláciu technológie rozpoznávania tváre. Údaje môžu byť zneužité v reálnom živote

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.