Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny

Novinky

Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny

 

Digitálne zlato v podobe Bitcoinu, Ripple, Ethereum a ďalších digitálnych mien posledné dni a týždne prudko padajú. Nedávno sme vám priniesli report, kde sme písali o tom, že digitálne meny ako Bitcoin dosahujú historická maximá, tak dnes je situácia opačná. Celý trh s digitálnymi menami zaznamenal hlboký prepad.

Bitcoin padá a spolu s ním aj ostatné digitálne meny

Na najznámejšie digitálnej mene tento preklad sa odzrkadlil za posledný týždeň prepadom hodnoty o viac ako 44%. Podobný trend zaznamenali aj ostatné digitálne meny. Napríklad Ripple, ktorý minulý rok rástol najrýchlejšie spomedzi všetkých digitálnych mien padol za posledný týždeň o viac ako 50%. Najlepšie zo známejších digitálnych mien „dopadol“ Litecoin, ktorý padol o necelých 39%.

Uvažujete o kúpe digitálnych mien? Investovať či nie? Tak to je otázka, s ktorou sa v týchto dňoch trápia viacerí. Jedná skupina ľudí tvrdí, že práve teraz je najlepší čas na investíciu a druhá skupina ľudí zase hovorí o tom, že praskla bublina okolo Bitcoinu, ktorý strháva so sebou aj ostatné digitálne meny. Na ktorú názorovú stranu sa pridáte vy?

Pozn. redakcie: prepad digitálnych mien sa môže mierne líšiť v závislosti od trhu. Dáta sú aktuálne k 6.02.2018

Zdroj: vlastný

 

TIP  Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.