Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu

Novinky

Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu

Krüger & Matz SOUL 2 je nový telefón poháňaný Windows Phonom, ktorý je dostupný už aj na našom trhu. Telefón ponúka štvorjadrový procesor s taktom 1.2 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM pamäte a 4 GB vnútornej pamäte, ktorá je rozšíriteľná o microSD karty do veľkosti 32 GB. Displej s veľkosťou 4.7 palca a rozlíšením 1280 x 720 bodov poteší nejedného užívateľa pri cene okolo 160 eur, ktorá nie je v tejto cenovej kategórii samozrejmosťou. Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 8 Mpx a batéria má kapacitu 1780 mAh, čo je hodnota podobná napríklad pre HTC 8X.

km-soul-2-windows-phone-8

Uvidíme či Krüger & Matz SOUL 2 zaujme ľudí na toľko, že spraví „dieru“ do sveta keďže v tejto cenovej kategórii máme zástupcu aj prestiga MultiPhone 8500 DUO, ktorý ponúka o niečo väčší displej a jeho cena začína o 20 eur nižšie.

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.