Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu

Novinky

Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu

Krüger & Matz SOUL 2 je nový telefón poháňaný Windows Phonom, ktorý je dostupný už aj na našom trhu. Telefón ponúka štvorjadrový procesor s taktom 1.2 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM pamäte a 4 GB vnútornej pamäte, ktorá je rozšíriteľná o microSD karty do veľkosti 32 GB. Displej s veľkosťou 4.7 palca a rozlíšením 1280 x 720 bodov poteší nejedného užívateľa pri cene okolo 160 eur, ktorá nie je v tejto cenovej kategórii samozrejmosťou. Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 8 Mpx a batéria má kapacitu 1780 mAh, čo je hodnota podobná napríklad pre HTC 8X.

km-soul-2-windows-phone-8

Uvidíme či Krüger & Matz SOUL 2 zaujme ľudí na toľko, že spraví „dieru“ do sveta keďže v tejto cenovej kategórii máme zástupcu aj prestiga MultiPhone 8500 DUO, ktorý ponúka o niečo väčší displej a jeho cena začína o 20 eur nižšie.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.