Krok späť? Microsoft sa vracia k značke Windows Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Krok späť? Microsoft sa vracia k značke Windows Mobile

Novinky

Krok späť? Microsoft sa vracia k značke Windows Mobile

Príchodom Windows 10 sa mali „zlúčiť“ všetky operačné systémy od Microsoftu do jedného univerzálneho systému. Microsoft o tom informoval verejnosť už niekoľko ráz, že vznikne nová značka Windows 10, ktorá nahradí OS pre deskopovú a mobilnú verziu OS, avšak podľa najnovších vyjadrení Toma Warrena, prostredníctvom sociálnej siete Twitter nebude tomu tak. Mobilná platforma bude mať označenie Windows Mobile, ktorý nahradí súčasný systém Windows Phone 8.1. Špekuluje sa, že k tejto zmene muselo prísť z dôvodov optimalizácie systému pre deskopové a mobilné verzie, ktoré nie sú 100% kompatibilné.

wm (3)

Zdroj: wmmania.cz

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.