Krásne gesto od Elona Muska. Do Thajska posiela posádku inžinierov z Space X a The Boring Company, aby pomohli | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Krásne gesto od Elona Muska. Do Thajska posiela posádku inžinierov z Space X a The Boring Company, aby pomohli

elon musk

Zaujímavosti

Krásne gesto od Elona Muska. Do Thajska posiela posádku inžinierov z Space X a The Boring Company, aby pomohli

Určite ste postrehli správy týkajúce sa 12 chlapcov a ich trénera, ktorí zmizli koncom júna z povrchu „zemského“. Neskôr bola táto malá skupina študentov nájdete záchranármi, bohužiaľ však chlapci so svojim trénerom sú aj naďalej uväznení v jaskyni a najhoršie na tom je, že Thajsko čoskoro zasiahnu monzúnové dažde, ktoré celú situáciu ešte viac skomplikujú.

jaskyne kde su uvaznene deti a trener v thajskuElon Musk urobil krásne gesto. Veríme, že pomôže

Elon Musk prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že vysiela tím inžinierov spoločnosti Space X a The Boring Company, aby pomohli miestnym záchranárom s oslobodením chlapcov ako aj trénera.

„Inžinieri zo Space X a The Boring Company idú zajtra do Thajska, aby mohli byť nápomocní vláde. Je tam pravdepodobne veľa komplexných problémov, ktoré je ťažko vyriešiť bez toho, aby tam boli prítomní.“

Pevne veríme, že inžinieri týchto dvoch technologických gigantov budú nápomocní. Elon Musk ešte v závere dodal, že:

„The Boring Company má pokročilý penetračný radar, ktorý je dobrý na prehlbovanie a kopanie dier…“

Zdroj: Twitter via TheVerge.com, úvodný obrázok: Youtube

TIP  Deň D je tu! Dnes sa rozhodne o výške pokuty pre Google, ktorá sa môže vyšplhať do astronomických čísel

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.