Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu

vernee apollo lite

TIP REDAKCIE

Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu

Ak rozmýšľaš o novom smartfóne, ktorý sa nezľakne žiadnej úlohy, vrátane tých náročnejších tak si tu správne. Vďaka exkluzívnej spolupráci s oficiálnym distribútorom smartfónov Vernee pre slovenský a český trh sme si pripravili akciovú ponuku, s ktorou môžeš ušetriť už aj tak so zľavneného smartfónu Vernee Apollo Lite ďalších pár €. Poďme však pekne po poriadku.

Smartfón Apollo Lite aktuálne môžeš v limitovanej ponuke s kupónom „WC_LITE_12“ získať najlacnejšie na trhu

Ako už z názvu článku plynie tak smartfón Apollo Lite nepatrí medzi zariadenia, ktoré by sa báli každodenných úloh, ktorých náročnosť stúpa zo dňa na deň. Ponúka totiž výkonný hardware v podobe 10-jadrového procesora Helio X20 s taktom 2,3 GHz, ktorému sekunduje 4 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko, ktoré je možné samozrejme rozšíriť. Predsa, bola by škoda pri takomto výkonne nezahrať si aj tie najnovšie hry, ktoré sú dostupné v obchode. Telefón poháňa mimochodom batéria s kapacitou 3180mAh, ktorá podporuje technológiu Pump Express 3.0 (rýchle nabíjanie zariadenia). Samozrejmosťou je aj najnovší USB Type – C port.

Smartfónu vo výbave nechýba ani skener odtlačkov prstov, ktorý sa chváli rýchlou reakčnou dobou. Na zadnej strane nájdeme 16MP kameru od spoločnosti Samsung, ktorá využíva technológiu zaostrovania PDAF. Fotoaparát sa nezľakne ani natáčania 4K videí pri 30 FPS.

Na prednej strane 5,5“ FULL HD displeja s technológiou Sharp IG20 nájdeme 5MP šošovku s clonou F/2.0. Mimochodom telefón disponuje ImagiQ technológiou a to vďaka procesoru X20, ktorý prináša množstvo pokročilých funkcií, ktoré ocenia používatelia využívajúci smartfón ako hlavný fotoaparát.

TIP  For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj
vernee apollo lite displej

Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Tohto kovového fešáka môžeš aktuálne získať za 157€ a to za podmienky využitia kupónu „WC_LITE_12“, ktorý aktivuješ v košíku. Ak ťa smartfón zaujal tak určite dlho neváhaj. Platnosť kupónu je totiž len do 31. júla, resp. pre prvých 5 najrýchlejších z vás.

Vernee Apollo Lite kupon

Zdroj: vlastný

Smartfón Apollo Lite aktuálne môžeš v limitovanej ponuke s kupónom „WC_LITE_12“ získať najlacnejšie na trhu

Zdroj: TS, vlastný, obrázky: Youtube (Mrwhosetheboss)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.