Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?

slovenska hra soviet republic

PC hry

Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?

O slovenských vývojárskych spoločnostiach zaoberajúcich sa hrami toho moc vo svete nepočuť, teda ak opomenieme spoločnosť Pixel Federation, ktorá má na svojom konte viacero úspešných facebookových hier. O to viac nás teší, spoločnosť 3DIVISION, ktorá sídli v metropole východného Slovenska sa to pokúsi zmeniť. Spomínaná spoločnosť totiž vyvíja zaujímavú hru, ktorá má potenciál osloviť široké publikum.

Dokážeš vybudovať sebestačný socialistický štát?

Ak v sebe schovávate staviteľského ducha tak určite tejto hre prídete na chuť. Spoločnosť 3DIVISION totiž vyvíja hru Workers & Resources: Soviet Republic, ktorá už ako asi tušíte bude zapadať do obdobia minulého režimu, pre ktorý bolo typické plánovanie.

Workers & Resources: Soviet Republic bude hrou, v ktorej cieľom je vybudovať silný socialistický štát. Nato aby sa vám to podarilo tak budete musieť ťažiť zdroje, vyrábať produkty, plánovať do budúcna či starať sa o obyvateľstvo, ktorého nároky každým dňom stúpajú. Samozrejmosťou sú aj dobové prvky v podobe automobilov, stavieb či dokonca ekonomickej simulácie. Jednoducho sa presunutie o viac ako 20 rokov dozadu kde budete budovať lepšie zajtrajšky.

Nižšie si môžete pozrieť trailer tejto hry, ktorý bol uvoľnený k včerajšiemu dňu.

Aktuálne na stránkach hry Sovietrepublic sa píše, že hrá je v rannom vývoji. Čo to znamená? Že hra má pred sebou ešte dlhú cestu, aby sa dostala na pulty predajní. V každom prípade tomuto projektu budeme držať palce a zároveň sa budeme nedočkavo tešiť na výsledok.

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Zdroj: vlastný, sovietrepublic.net

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.