Najväčší Slovenský Windows Phone Portál - Windowscentrum.sk
Connect with us

Kontakt

Niečo o nás

Windowscentrum.sk je momentálne najväčší Windows 10 a Windows Phone portál na Slovensku a v Česku, ktorý pôsobí na internete od roku 2015 a je tvorený samotnými fanúšikmi tohto operačného systému, vďaka čomu vieme odovzdať čitateľom zaujímavý a unikátny obsah. 

Od druhej polovice roku 2017 sme začali prinášať obsah aj z konkurenčných operačných systémov vďaka čomu sme sa vypracovali na popredný technologický portál na Slovensku. Denne nás navštívi niekoľko tisíc unikátnych návštevníkov. Od mája 2018  sme rozšírili online obsah aj o video tvorbu.

Medzi našich hlavných partnerov patrí viacero zahraničných online obchodov, napríklad Cafago.com, GearBest.com a ďalší. Spolupracujeme zároveň aj s takmer 10 linkbuilderov a niekoľkými slovenskými online obchodmi.

Pôvodne portál fungoval pod značkou WPmania.eu, avšak ohlásením príchodu Windows Mobile sme sa rozhodli spraviť rebranding, a od začiatku roka 2015 pôsobíme ako Windowscentrum.sk. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 5500 článkov (k 01.6.2018), z toho prevažne sa zameriavame na aktuality z Windows komunity, ale nie sú nám cudzie ani novinky z konkurenčných operačných systémov.

Spolu tvoríme najväčšiu Windows komunitu na Slovensku. Vaše www.WINDOWSCENTRUM.sk

Kontakt: Info@windowscentrum.sk

O redakciu sa Vám starajú:

Martin

Martin

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.
Martin
Redakcia

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Redakcia

Click to comment

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.