Najväčší Slovenský Windows Phone Portál - Windowscentrum.sk
Connect with us

Kontakt

Niečo o nás

Windowscentrum.sk je momentálne najväčší Windows a Windows Phone portál na Slovensku a v Česku, ktorý pôsobí na internete už 3. rok a je tvorený samotnými fanúšikmi tohto operačného systému, vďaka čomu vieme odovzdať čitateľom zaujímavý a unikátny obsah.

Pôvodne portál fungoval pod značkou WPmania.eu, avšak ohlásením príchodu Windows Mobile sme sa rozhodli spraviť rebranding, a od začiatku roka 2015 pôsobíme ako Windowscentrum.sk. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 4000 článkov, z toho prevažne sa zameriavame na aktuality z Windows komunity, ale nie sú nám cudzie ani novinky z konkurenčných operačných systémov.

Spolu tvoríme najväčšiu Windows komunitu na Slovensku. Vaše www.WINDOWSCENTRUM.sk

Kontakt: Info@windowscentrum.sk

O redakciu sa Vám starajú:

Martin

Martin

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.
Martin

O redakciu s Vám starali:

Jakub
Follow me

Jakub

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.
Jakub
Follow me
Martin Chlebovec
Martin Chlebovec

Latest posts by Martin Chlebovec (see all)

Click to comment

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie