Najväčší Slovenský Windows Phone Portál - Windowscentrum.sk
Connect with us

Kontakt

Niečo o nás

Windowscentrum.sk je momentálne najväčší Windows a Windows Phone portál na Slovensku a v Česku, ktorý pôsobí na internete už 3. rok a je tvorený samotnými fanúšikmi tohto operačného systému, vďaka čomu vieme odovzdať čitateľom zaujímavý a unikátny obsah.

Pôvodne portál fungoval pod značkou WPmania.eu, avšak ohlásením príchodu Windows Mobile sme sa rozhodli spraviť rebranding, a od začiatku roka 2015 pôsobíme ako Windowscentrum.sk. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 4000 článkov, z toho prevažne sa zameriavame na aktuality z Windows komunity, ale nie sú nám cudzie ani novinky z konkurenčných operačných systémov.

Spolu tvoríme najväčšiu Windows komunitu na Slovensku. Vaše www.WINDOWSCENTRUM.sk

Kontakt: Info@windowscentrum.sk

O redakciu sa Vám starajú:

Martin

Martin

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.
Martin

O redakciu s Vám starali:

Jakub
Follow me

Jakub

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.
Jakub
Follow me
Martin Chlebovec
Martin Chlebovec

Latest posts by Martin Chlebovec (see all)

Pavol Kubica

Kedysi som o windows phone nechcel ani počuť. Teraz na neho nedám dopustiť, a ľutujem, že som k lumiám neprešiel skôr.

Latest posts by Pavol Kubica (see all)

Tomas Jarjabek

Tomas Jarjabek

K Windowsu som sa dostal úplnou náhodou, kedy som bol nútený si zobrať moju prvú Lumiu z obchodu počas reklamácia Samsungu. Po 3 týždňoch, keď som si prišiel pre svoj Samsung, tak som si hneď zobral aj moju prvú Lumiu.
Tomas Jarjabek
Janko krásny

Janko krásny

prišiel som,videl som,kúpil som svoj vysnený windows foun. po rokoch používania androidu som objavil čaro windows fonikov.
Janko krásny

Latest posts by Janko krásny (see all)

Click to comment

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.