Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse

Novinky

Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse

Mobilmánia zasiahla aj mestskú hromadnú dopravu. Viete si predstaviť, že počas vašej cesty do školy si jednoducho nabijete mobil, tablet, čítačku alebo obdobné zariadenie priamo v autobuse? No, čoskoro to bude realitou. Spoločnosť Ropid zavádza USB nabíjačky na pražských prímestských linkách.

Cestující ho mohou potkat na linkách 381, 387 a o víkendu také 382. Jsou to linky, které jezdí ze zastávky Háje přes Říčany směrem na Kutnou Horu a Uhlířské Janovice,“ povedal pre iDNES.cz hovorca Ropidu Ondřej Kubala

Využili by ste j vy takúto službu?

Zdroj: praha.idnes.cz

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.