Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse

Novinky

Koniec vybitým mobilom, počas cesty do školy či práce si ho môžte nabiť v autobuse

Mobilmánia zasiahla aj mestskú hromadnú dopravu. Viete si predstaviť, že počas vašej cesty do školy si jednoducho nabijete mobil, tablet, čítačku alebo obdobné zariadenie priamo v autobuse? No, čoskoro to bude realitou. Spoločnosť Ropid zavádza USB nabíjačky na pražských prímestských linkách.

Cestující ho mohou potkat na linkách 381, 387 a o víkendu také 382. Jsou to linky, které jezdí ze zastávky Háje přes Říčany směrem na Kutnou Horu a Uhlířské Janovice,“ povedal pre iDNES.cz hovorca Ropidu Ondřej Kubala

Využili by ste j vy takúto službu?

Zdroj: praha.idnes.cz

TIP  ZTE plánuje predstaviť skladací smartfón s dvoma displejmi. Pozrite si známe podrobnosti o ňom
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.