Koniec spoteným chrbtom. Na KickStarter sa objavil prvý chladič pre batohy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koniec spoteným chrbtom. Na KickStarter sa objavil prvý chladič pre batohy

Novinky

Koniec spoteným chrbtom. Na KickStarter sa objavil prvý chladič pre batohy

Poznáme to všetci a to hlavne počas letných horúcich dní – spotený chrbát, ktorý vzniká  v tvare zadnej strany batohu. Pre mnohých je to nočná mora, s ktorou sa naučili žiť. To však nie je prípad chalanov z Presti  Technologies, ktorí na KickStarter sieti vypustili do sveta celkom zaujímavý produkt – prvý obliekateľný ventilátor na svete. Áno, čítate správne – obliekateľný ventilátor.

Cieľom kampane je vyzbierať 32 tisíc hongkonských dolárov, v prepočte zhruba 4000€. Tento cieľ v podstate chalani majú už na dosah a chýba im len kúsok. Potenciálni zákazníci kúpou tohto produktu získajú malý ventilátor, ktorý je napájaný na powerbank pričom je ho možné ovládať prostredníctvom diaľkového ovládania.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázku tak sa nosí medzi batohom a chrbtom. PS: vývojári ďalej dodávajú, že jeho hlučnosť je na úrovni 39dB. Inými slovami, v šume rušnej ulice ho nebude počuť.

Zdroj: kickstarter.com

Uvítali by ste podobný produkt aj vy?

Zdroj: KickStarter

 

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.