Koniec rušivým rámikom medzi displejmi. Asus predstavil riešenie BEZEL-FREE KIT | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koniec rušivým rámikom medzi displejmi. Asus predstavil riešenie BEZEL-FREE KIT

Novinky

Koniec rušivým rámikom medzi displejmi. Asus predstavil riešenie BEZEL-FREE KIT

Pri práci s viacerými monitormi jedným z hlavných rušivých elementovrámiky, ktoré obraz „rozbíjajú“ na viacero kúskov. Poznajú to najmä hráči hier, ale aj vývojári či architekti pracujúci so špecializovaným softwarom.

Asus prostredníctvom špeciálnych rámikov BEZEL-FREE KIT spojil monitory v jeden

Asus prišiel s unikátnym riešením BEZEL-FREE KIT, ktorý tento problém „rozkúskovaného“ obrazu dokáže vyriešiť. Ide v podstate o dva plastové kryty so šošovkami, ktoré umiestnite medzi dva monitory v bode kde sa navzájom dotýkajú. Následne šošovky umiestnené v týchto špeciálnych krytoch defakto „zlejú“ obraz do jedného.

Zdroj: TS

BEZEL-FREE KIT podľa stránok výrobcu sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý prepúšťa až 90% svetla z monitoru. Asus tento kus príslušenstva predstavil na CES 2018 spolu s hernými monitormi ROG Swift PG258Q a Strix XG258Q. Avšak, tento koncept by malo byť možné aplikovať aj na iné monitory.

Zdroj: Asus (TS)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie