Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

facebook

Novinky

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

Určite to poznáte, niekoľko rokov dozadu priateľov na Facebooku bolo ako šafránu avšak postupom času sa nazbierali desiatky a v niektorých prípadoch až stovky priateľov, ktorých možno ani nepoznáte. Niekto na Facebooku zdieľa s priateľmi menšie počty statusov, ale nájdeme aj takých, ktorí na svoju nástenku pridajú aj informáciu o tom akej farby majú „toaletný papier“. Proste sú ľudia, ktorí Facebook používajú aj spôsobom, ktorý môže byť otravný. Nuž týmto priateľom pravdepodobne odzvonilo, Facebook totiž zavádza nové tlačidlo „Snooze“.

Zdroj: vlastný

Aktiváciou tohto tlačidla na vybraných statusov priateľov pozastavíte prijímanie ich príspevkov po dobu 30 nasledujúcich dní. Tlačidlo nájdete po kliknutí na trojbodku v pravom hornom rohu vybraných postov/statusov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels

 

TIP  Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.