Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

facebook

Novinky

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

Určite to poznáte, niekoľko rokov dozadu priateľov na Facebooku bolo ako šafránu avšak postupom času sa nazbierali desiatky a v niektorých prípadoch až stovky priateľov, ktorých možno ani nepoznáte. Niekto na Facebooku zdieľa s priateľmi menšie počty statusov, ale nájdeme aj takých, ktorí na svoju nástenku pridajú aj informáciu o tom akej farby majú „toaletný papier“. Proste sú ľudia, ktorí Facebook používajú aj spôsobom, ktorý môže byť otravný. Nuž týmto priateľom pravdepodobne odzvonilo, Facebook totiž zavádza nové tlačidlo „Snooze“.

Zdroj: vlastný

Aktiváciou tohto tlačidla na vybraných statusov priateľov pozastavíte prijímanie ich príspevkov po dobu 30 nasledujúcich dní. Tlačidlo nájdete po kliknutí na trojbodku v pravom hornom rohu vybraných postov/statusov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels

 

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.