Koniec aplikácii HERE na Windows 10?
Connect with us

Koniec aplikácii HERE na Windows 10?

Novinky

Koniec aplikácii HERE na Windows 10?

Ak patríte medzi fanúšikov operačného systému Windows a zároveň pre vás významnú úlohu pri výbere nie len operačného systému, ale aj zariadeniu zohrávala dnes už legendárna aplikácia HERE, ktorá bola dlho ťahúňom a jedným z hlavných argumentov pri výbere Windows telefónu tak máme pre vás zlé správy. Včera vývojári, ktorí stoja za touto aplikáciou stoja totiž oznámili, že končia s jej vývojom a dokonca bude odstránená aj z Windows 10 obchodu. Paradoxom pri tom ostáva, že pre Windows 8 podpora aplikácie nekončí.

Oficiálne stanovisko k vzniknutej situácii si môžete prečítať nižšie:

“Hoci podstata aplikácie HERE stále prežíva vo Windows mapách, tak aplikáciu pod označením HERE vymažeme z Windows 10 obchodu 29. marca 2016 a obmedzíme vývoj aplikácií len pre Windows Phone 8 zariadenia na kritické opravy chýb.”

Ako vnímate vy tento krok zo strany vývojárov? Bola pre vás aplikácia HERE jedným z argumentov prečo ísť do Windows telefónu?

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.