Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

microsoft store aktualizacia uvodny_opt

Windows aplikácie

Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

Microsoft od predstavenia Windows 10 pracuje na prinesení čo najkvalitnejšie zážitku z využívanie Microsoft Store obchodu, resp. Windows Store obchodu. Najnovšie sa môžeme tešiť na viacero vylepšení  a  noviniek, ktoré dlhodobo požaduje mnoho používateľov. Upozornil na to portál  Aggiornamentilumia.

Nasledujúca aktualizácia by totiž mala priniesť tieto zmeny:

 • Pridanie populárneho Wish Listu, prostredníctvom ktorého si budú môcť používatelia uložiť hry a aplikácie do ich vlastného zoznamu a neskôr si ich budú môcť kúpiť alebo nainštalovať. Napríklad keď poklesne cena, za ktorú sú ochotní hru či aplikáciu kúpiť.

  Zdroj: Aggiornamentilumia

 • Dočkáme sa aj dizajnových zmien a to v podobe navigačného panelu, ktorý umožní používateľom počítačov a tabletov prekliknúť sa priamo do sub-kategórií z hocijakej stránky obchodu.
  Microsoft Store novy navigacny panell

  Zdroj: Aggiornamentilumia

 • Pribudne aj možnosť inštalácie aplikácií hier na viacerých zariadeniach priamo z obchodu.
  Microsoft instalacia hier a aplikacii na dalsie zariadenie

  Zdroj: Aggiornamentilumia

Tieto zmeny by mali zavítať do aplikácie už čoskoro. Aktuálne ich môžeme nájsť v testových zostaveniach Windowsu.

Zdroj: Aggiornamentilumia, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Neoficiálne Google aplikácie si z Microsoft Store už nestiahnete. Odstránené boli takmer všetky

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.