Končí distribúcia Lumie 520! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Končí distribúcia Lumie 520!

Novinky

Končí distribúcia Lumie 520!

hr6666

 

Oficiálny distribútor Nokie sťahuje z predaja najpredávanejší model Nokiu Lumia 520. Na prvý pohľad sa môže tento krok zdať nelogicky, avšak samotná Nokia dobre vie čo robí. Nedávno uviedla na trh novší model Lumiu 630, ktorá je nástupcom tohto modelu v segmente lacnejších telefónov a ponechaním staršieho modelu v predaji by išla sama proti sebe.  Avšak nemusíme sa obávať, že samotný telefón by nebol dostupný v najbližší mesiacoch. Pri pohľade na počet eshopov, ktoré ponúkajú tento „starší“ model je zrejme, že dostupnosť tohto modelu bude ešte nejaký ten „mesiac“.

510specifics

Ak uvažujete o kúpe Lumie 520, nepredpokladáme, že by ste si ju v najbližších mesiacoch nemohli kúpiť, avšak je možný mierny nárast jej ceny z dôvodu obmedzenia zásob u predajcov. Preto vám radíme aby ste dlho nerozmýšľali nad investíciou do tohto smartfónu.

 

TIP  Samsung Galaxy S10 bude zrejme vybavený zabudovaným skenerom odtlačkov prstov v displeji
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.