Končí distribúcia Lumie 520! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Končí distribúcia Lumie 520!

Novinky

Končí distribúcia Lumie 520!

hr6666

 

Oficiálny distribútor Nokie sťahuje z predaja najpredávanejší model Nokiu Lumia 520. Na prvý pohľad sa môže tento krok zdať nelogicky, avšak samotná Nokia dobre vie čo robí. Nedávno uviedla na trh novší model Lumiu 630, ktorá je nástupcom tohto modelu v segmente lacnejších telefónov a ponechaním staršieho modelu v predaji by išla sama proti sebe.  Avšak nemusíme sa obávať, že samotný telefón by nebol dostupný v najbližší mesiacoch. Pri pohľade na počet eshopov, ktoré ponúkajú tento „starší“ model je zrejme, že dostupnosť tohto modelu bude ešte nejaký ten „mesiac“.

510specifics

Ak uvažujete o kúpe Lumie 520, nepredpokladáme, že by ste si ju v najbližších mesiacoch nemohli kúpiť, avšak je možný mierny nárast jej ceny z dôvodu obmedzenia zásob u predajcov. Preto vám radíme aby ste dlho nerozmýšľali nad investíciou do tohto smartfónu.

 

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.