Koncept chytrých hodiniek od Microsoftu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Koncept chytrých hodiniek od Microsoftu

ŠPEKULÁCIE

Koncept chytrých hodiniek od Microsoftu

Dnes sa s Vami chceme podeliť o zaujímavý koncept chytrých hodiniek od firmy Microsoft, ktorý vytvoril návrhár a grafický dizajnér Nadir Aslam.

Jeho koncept nás zaujal už na prvý pohľad svojou jednoduchosťou a minimalistickým štýlom.

Môžete si na nich meniť watchfaces (vzhľad ciferníka), podobne ako na hodinkách so systémom Andorid Wear, čítať správy, dostavať notifikácie, volať (podporujú NANOSIM karty ), pozrieť si aktuálne počasie, nechýba tiež navigácia, možnosť počúvať hudbu cez službu Xbox Music a to najdôležitejšie – hlasová asistentka Cortana, ktorá sa Vám bude snažiť uľahčiť každodenné činnosti.

Pevne veríme, že príchodom W10 sa Microsoft pustí aj do kategórie chytrých hodiniek, ktoré prežívajú tento rok obrovský záujem, najmä predstavením Apple Watch a jeho konkurencie zo stajne Google (Moto 360, Asus ZenWatch, Pebble Time …)

Web stránka tvorcu / zdroj :https://nadiraslam.de/smartwatch-concept/

Náhľad na koncept hodiniek s Windowsom:

2_watchfaces 5_cortana 6_notifications 7_people 8_navigation 9_xboxmusic 10_messages

 

TIP  Xiaomi Mi 7 údajne  príde v 3. kvartáli. Prinesie na pole Android zariadení pokrokovú technológiu 3D rozpoznávania tváre
Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.