Komiksovú strielačku The Darkness II si môžete do 20:00 stiahnuť úplne bezplatne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Komiksovú strielačku The Darkness II si môžete do 20:00 stiahnuť úplne bezplatne

Novinky

Komiksovú strielačku The Darkness II si môžete do 20:00 stiahnuť úplne bezplatne

Komiksovú strielačku The Darkness II si môžete do 20:00 stiahnuť úplne bezplatne

Stránka Humblebundle.com už po niekoľkýkrát prináša 100 percentnú zľavu na populárny herný titul. Tentokrát padol rad na obľúbenú komiksovú akčnú strielačku The Darkness IIktorú si do 28.3.2018 do 20:00 môžete stiahnuť úplne bezplatne.

Staňte sa zločincom so superschopnosťami

Hra The Darkness II je inšpirovaná sériou komiksov od spoločnosti Top Cow Productions. The Darkness II je intenzívna akčná strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá prináša zapletené tragické príbehy v spojení s modernou kriminálnou drámou a nadprirodzenou hrôzou. Hráči sa ocitnú v tele brutálneho Jackieho Estacada, vedúceho zločineckej rodiny v New Yorku, ktorý je neustále zožieraný temnotou. Tá mu ale dodáva špeciálne nadprirodzené schopnosti.

Je to už dva roky, odkedy Jackie použil svoje superschopnosti na zabitie mužov, zodpovedných za vraždu svojej priateľky. Aj naďalej je otrasený touto hroznou spomienkou a svoje superschopnosti využíva naďalej na násilie. Jackie sa náhle ocitne v strede bojiska medzi ďalšou zločineckou skupinou Bratstvo. Pripravte sa na pútavý príbeh, počas ktorého si postava prejde horšími vecami, než ponúka samotné peklo.

Hru si do 28.3.2018 20:00 môžete bezplatne stiahnuť z tejto stránky. Na stránku Humblebundle sa stačí prihlásiť, prepojiť si účet s platformou Steam a po dokončení objednávky Vám bude na email zaslaný kód pre stiahnutie hry.

Zdroj: Humblebundle.com, úvodný obrázok (Wikipedia)

TIP  Hru Rainbow Six Siege si môžete tento víkend zahrať úplne zadarmo
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.