Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

PC hry

Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

Každý hráč hry Fortnite si v posledných týždňoch a mesiacoch určite všimol na mape kadejaké zvláštnosti. Na viacerých kopcoch sa nachádzali teleskopy a v súboroch hry sa nachádzal kód s morzeovkou, ktorý upozorňoval na blížiacu sa katastrofu. Na oblohe v hre sa pritom už dlhší čas nachádzala kométa a v poslednom týždni začali na hráčov uprostred hry padať meteority. Známa kométa sa stále udržiavala v dostatočnej vzdialenosti, no 1. máj sa kométu a legendárnu lokáciu Dusty Depot, stal osudným.

Na mieste Dusty Depotu (Dusty Divot) sa nachádza obrovský kráter, plný špeciálnych kameňmi

Aj keď bol Dusty Depot takmer celý zrovnaný zo zemou, stále ponúka zaujímavú možnosť lootu a špeciálnych itemov, ktoré v iných lokáciách nenájdete. V samotnom kráteri a v jeho blízkosti môžete najnovšie nájsť špeciálne Hop Rocks. Špeciálne kamene sú konzumovateľné a postave pridávajú zaujímavé schopnosti. Už ako samotný názov nových kameňov uvádza, po konzumácií dostáva postava schopnosť super skákania, ktoré pripomína skákanie v nízkej gravitácií, ako na Mesiaci.

Nová lokácia Risky Reels prináša oživenie “mŕtvej” časti mapy

Asi s každým hráčom tejto populárnej hry sa zhodneme na tom, že Wailing Woods a severo-východná časť mapy nie je vôbec populárna. Epic sa konečne rozhodol do tejto “mŕtvej” vložiť aspoň čiastočne dobré miesto s postačujúcim lootom. Ide o už celkom známu ohradenú mini dedinku, ktorá sa nachádza na viacerých miestach na mape, no v jej centre sa nachádza veľký kráter, taktiež po náraze meteoritu.

TIP  Futuristická hra Shadowrun Returns, ktorá vás zavedie do roku 2054 je dostupná nasledujúcich 24 hodín zadarmo. Ideš do toho?

Ďalšie zmeny v hre

Samozrejme, do hry sa opäť dostalo veľké množstvo nových skino, emotov a mnoho ďalšieho. Nový Battle Pass opäť prináša 100 tierov s parádnymi odmenami, takže nie je nad čím váhať. Epic nám v novej aktualizácií priniesol aj vylepšený Emote Slot, ktorý už nie je limitovaný na 6 položiek, ale ponúka takmer neobmedzené možnosti. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, určite neváhajte a pozrite si video nižšie.

Zdroj: pcgamer.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.