Kodak na CES predstavil smartphone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kodak na CES predstavil smartphone

Novinky

Kodak na CES predstavil smartphone

Kodak na CES predstavil smartphone, ale ak čakáte že zákaznikov bude chcieť osloviť hlavne s fotoaparátom, ktorý by vytrel zrak konkurencií, tak Vás budeme musieť sklamať. Kodak sa bude chcieť presadiť hlavne priaznivou cenou. IM5 je označenie tohto smartphonu, ktorého srdce tvorí 8-jadrový procesor od MediaTeku MT6592 s taktom 1,7 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte. Čo je v súčasnej dobe skutočne málo, hlavne keď si uvedomíme, že operačný systém smartphonu je Android 4.4, , a pri spustení náročnejších aplikácií alebo hier nemusí telefón pracovať tak rýchlo a plynulo, ako by sme si predstavovali.  Zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie „len“ 13 Mpx, pričom ostatné parametre (ako je napr. veľkosť šošovky, priepustnosť svetla,….) sa nevymykajú parametrom priemerných zariadení.

image

Kodak chce smartphone do predaja vypustiť ešte v priebehu prvého kvartálu tohto roku, pričom koncová cena by mala byť 229 eur.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.