King od Dragon Pass ožíva po 15 rokoch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

King od Dragon Pass ožíva po 15 rokoch

Windows Hry

King od Dragon Pass ožíva po 15 rokoch

King of Dragon Pass je unikátna RPG stratégia: všetko v hre je Vašich rozhodnutiach. Nie je to typ hry na ktorí sme obyčajne zvyknutí, kedy všetko má svoj poriadok  a vieme približne ako by mala hra “prebiehať”.  Rozhodnutia, ktoré spravíte v danej situácii Vás budú prenasledovať počas celej hry. 

King of Dragon Pass interaktívne mieša viacero príbehov  v epickom konflikte mágie a spoločenstva, čo robí z hry jednú z najlepších dostupných RPG stratégii celkovo.  Napríklad je len Vašou voľbou či preferujete vojnu, alebo diplomatické riešenie, to čo sa stane závisí len od Vás.  Hru nájdete v Windows Phone Store za 11.99 eur, avšak je možné si ju najprv vyskúšať v trial verzii.

Ak sa hru rozhodnete vyskúšať, budeme radi keď sa podelíte o skúsenosti aj snami prostredníctvom komentárov. 

dragon

 

Zdroj: wpcentral.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.