Connect with us

King od Dragon Pass ožíva po 15 rokoch

Windows Hry

King od Dragon Pass ožíva po 15 rokoch

King of Dragon Pass je unikátna RPG stratégia: všetko v hre je Vašich rozhodnutiach. Nie je to typ hry na ktorí sme obyčajne zvyknutí, kedy všetko má svoj poriadok  a vieme približne ako by mala hra “prebiehať”.  Rozhodnutia, ktoré spravíte v danej situácii Vás budú prenasledovať počas celej hry. 

King of Dragon Pass interaktívne mieša viacero príbehov  v epickom konflikte mágie a spoločenstva, čo robí z hry jednú z najlepších dostupných RPG stratégii celkovo.  Napríklad je len Vašou voľbou či preferujete vojnu, alebo diplomatické riešenie, to čo sa stane závisí len od Vás.  Hru nájdete v Windows Phone Store za 11.99 eur, avšak je možné si ju najprv vyskúšať v trial verzii.

Ak sa hru rozhodnete vyskúšať, budeme radi keď sa podelíte o skúsenosti aj snami prostredníctvom komentárov. 

dragon

 

Zdroj: wpcentral.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.