Kill switch aj v Smartphonoch s WP od budúceho leta | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kill switch aj v Smartphonoch s WP od budúceho leta

Novinky

Kill switch aj v Smartphonoch s WP od budúceho leta

Po uvedení nového operačného systému IOS, ktorý predstavil funkciu “Kill Switch”, ktorá výrazne obmedzila krádeže telefónov v USA ( napríklad v New Yourku klesol podiel kráďeži Iphonov o viac ako 51%, v Londýne zase o 34%,…a druhej strane výrazne zvýšili krádeže smartphonov s OS android a WP o viac ako 50) sa Americká vláda rozhodla, že funkciu “Kill Switch” budú musieť implementovať všetci výrobcovia smartphonov do budúceho leta.

kilstil

Používate aj vy nejakú “ochranu” na vašich smartphonoch? Poraďte aj nám ostatným, ktoré aplikácie su podľa vás najlepšie.

Zdroj: hnonline.sk
Obrázok: wired.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.