Poznáme termín dostupnosti Windows 10 Mobile v susednom Rakúsku
Connect with us

Poznáme termín dostupnosti Windows 10 Mobile v susednom Rakúsku

Novinky

Poznáme termín dostupnosti Windows 10 Mobile v susednom Rakúsku

Microsoft začal distribuovať Windows 10 Mobile používateľov skrz celý svet s novou vlajkovou loďou, Lumiou 950 a 950 XL. Čo sa týka ďalších zariadení, tak Windows 10 Mobile by mohol doraziť už čoskoro. Len nedávno sme vám priniesli  článok zo susedného Poľska, v ktorom sme vám priniesli termíny dostupnosti.

Dnes, sa dostali do ďalšie informácie, ktoré zase hovoria o dostupnosti Windows 10 Mobile pre susedný rakúsky trh, konkrétne pre sieť Vodafone, podľa ktorých Windows 10 Mobile bude začne ho postupne uvoľňovať pre zariadenia Lumia 930, 730, 640 XL, 640 a 630 o necelé tri týždne, počas Vianoc.

V prípade ak patríte medzi nedočkavcov a chceli by ste si vyskúšať Windows 10 Mobile skôr ako bude oficiálne dostupný, odporúčame Vám sa zapojiť do programu Windows Insider, v rámci ktorého je distribuovaná vývojárska verzia Windowsu ešte pred jeho oficiálnym vypustením do obehu.

Informácie o tom priniesol portál wmp.com

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.