Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš mať výrazne lacnejšie ako inokedy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš mať výrazne lacnejšie ako inokedy

Novinky

Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš mať výrazne lacnejšie ako inokedy

Patríte medzi milovníkov hudby? Ak ste odpovedali kladne tak by ste mali spozornieť, dávame vám do pozornosti tieto značkové slúchadla od JBL, ktoré s kupónmi nižšie kúpiš fakt za „babku“.

JBL C100SI slúchadla na každodenné použitie

JBL C100SI sú slúchadla, s ktorými sa nestratíte. Ponúkajú extra ľahké a pohodlné vyhotovenie, basy, ktoré sú typické len pre produkty JBL či univerzálny ovládač. Frekvenčný rozsah týchto slúchadiel je 20Hz-20KHz, ďalej ponúkajú citlivosť meniča 100±3 dBSPL či výstup 3mW. V balení samozrejme nechýba ani sada nadstavcov do uší, vďaka ktorým si môžete sami zvoliť vhodnú „veľkosť“ slúchadiel.

Zdroj: produktová fotografia

JBL C100SI slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke za menej ako 14€ na tomto odkaze 

JBL T180A slúchadla pre náročných

Druhou chuťovkou, ktorú sa oplatí neprehliadnuť sú slúchadla JBL T180A. Ktoré kúpiš aktuálne v limitovanej ponuka za menej ako 21€. Teda vo viac ako 30% zľave. Slúchadla ponúkajú independenciu 16 ohm, frekvenčný rozsah 20Hz-22KHz, senzitivitu 105dB, ovládač vrátane mikrofónu či technológiu potlačenia okolitého zvuku.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla JBL T180A môžeš mať už za necelých 21€

Keď sú ti slúchadla málo

JBL okrem klasických slúchadiel ponúka aj sortiment v podobe prenosných reproduktor a jedným z nich je aj JBL CLIP2, ktorý sa môže pochváliť napríklad vode odolnosťou, frekvenčným pásom 120Hz – 20kHz, batériou o kapacite 730mAh (zhruba 8 hodín prehrávania hudby), výkonom 3W (RMS) a ďalšími vychytávkami.

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video

Zdroj: produktová fotografia

Ak hľadáš prenosný reproduktor tak ho nájdeš na odkaze nižšie. Mimochodom celú akciovú ponuku JBL nájdeš tu.

JBL Clip Reproduktor nájdeš. Aktuálne stojú menej ako 70€

Zdroj: TomTop.com, úvodný obrázok: YT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.