Keď dávajú tak ber. Len dnes na Steame stiahnete hru Crusader Kings II, ktorá stojí okolo 40€ úplne zadarmo. Ponuka je časovo limitovaná | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Keď dávajú tak ber. Len dnes na Steame stiahnete hru Crusader Kings II, ktorá stojí okolo 40€ úplne zadarmo. Ponuka je časovo limitovaná

Crusader Kings II

PC hry

Keď dávajú tak ber. Len dnes na Steame stiahnete hru Crusader Kings II, ktorá stojí okolo 40€ úplne zadarmo. Ponuka je časovo limitovaná

Keď dávajú tak ber. Len dnes na Steame stiahnete hru Crusader Kings II, ktorá stojí okolo 40€ úplne zadarmo. Ponuka je časovo limitovaná

Niekedy netreba ani veľa investovať na to, aby ste postupne rozširovali svoju knižnicu hier o kvalitné herné tituly. Najnovšie na platforme Steam sa objavila hra Crusader Kings II, ktorú aktuálne stiahnete úplne zadarmo pričom jej cena sa pohybuje okolo úrovne 40€.

Crusader Kings II stiahnete aktuálne zo Steamu zadarmo

Crusader Kings II je strategická hra, ktorá sa dostala na trh ešte v roku 2012. Za hrou stojí herné štúdiu Paradox Development Studio. Hra je osadená do rokov 1066 až 1453 kde sa stanete pánom stredovekej dynastie. A ako inak vašou úlohou bude dostať tu Vašu dynastiu na úplný vrchol. Na ceste za týmto cieľom sa stretne s viacerými osobnosťami danej doby, napríklad Harold Godwinson, Robert Guiscard, Robert the Bruce, Harald Hardrada, El Cid, Constantine X Doukas, Harun alshid, Alexios I Komnenos a ďalší.

Ak nie ste fanúšikom stratégií tak aj napriek tomu vám odporúčame si hru stiahnuť. Je predsa dostupná zadarmo a nikdy neviete či vás nezačne baviť. Dlho však neváhajte, hra je dostupná len v limitovanom čase a to do 19:00 dnešného dňa. Hru stiahnete zo zdrojového odkazu nižšie.

Zdroj: Steam, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.