Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher

Windows aplikácie

Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher

Na aby ste si vyskúšali prostredie IOS 7 nemusíte hneď meniť telefón. Aplikácia IOS 7 Launcher ponuka šikovný spôsob ak si pozrieť základne funkcionality tohto systému, ako aj rozhranie na vašom smartphone bez potreby meniť vaše zariadenie. Po spustení aplikácie vám poskytne  rozhranie IOS 7, ktoré dôveryhodne kopíruje originál. Prístup budete mať k správcovi sms, kontaktov, k adresáru kontaktov, internet, správu Wi-Fi, Bluetooth, GPS, … Aplikácia je dostupná len v angličtine a pre telefóny s Windows Phone 8 a vyššie. Nájdete ju vo Windows Phone Store zadarmo na tomto odkaze.

Menili by ste Vašu Lumiu za iPhone?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.