Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher

Windows aplikácie

Keď chcete skúsiť rozhranie IOS nemusíte hneď meniť telefón: IOS 7 Launcher

Na aby ste si vyskúšali prostredie IOS 7 nemusíte hneď meniť telefón. Aplikácia IOS 7 Launcher ponuka šikovný spôsob ak si pozrieť základne funkcionality tohto systému, ako aj rozhranie na vašom smartphone bez potreby meniť vaše zariadenie. Po spustení aplikácie vám poskytne  rozhranie IOS 7, ktoré dôveryhodne kopíruje originál. Prístup budete mať k správcovi sms, kontaktov, k adresáru kontaktov, internet, správu Wi-Fi, Bluetooth, GPS, … Aplikácia je dostupná len v angličtine a pre telefóny s Windows Phone 8 a vyššie. Nájdete ju vo Windows Phone Store zadarmo na tomto odkaze.

Menili by ste Vašu Lumiu za iPhone?

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.