Kancelársky balíček Office dostáva aktualizáciu
Connect with us

Kancelársky balíček Office dostáva aktualizáciu

Novinky

Kancelársky balíček Office dostáva aktualizáciu

Microsoft pred pár hodinami vypustil nový Build 16.0.6568.2036 pre kancelársky balíček Office 2016, ktorý je dostupný pre používateľov programu Office 2016 Insider Program.

Aktualizácia prináša dve významné oprávy spojené s protokolom POP3 v Outlooku. Konkrétne Microsoft opravil nasledovne problémy:

  • Po tom čo Outlook stiahol e-maily, všetky e-mailové správy na servery sa zmazali z prijatej pošty
  • Viac násobné sťahovanie e-mailov, ktoré spôsobovalo duplicity

V prípade ak vám aktualizácia nevyskočila automaticky tak je potrebné kliknúť na zložku File > Account > Update Options > Update Now.

Hoci sa nejedná o významnú aktualizáciu v podobe nových funkcionalít, ale aktualizácia spočíva len v oprave dvoch chýb tak aj cez to vám odporúčame Office 2016 čo najskôr aktualizovať, aby ste predišli nepríjemným problémom, spojených so samovoľným odstraňovaním e-mailových správ ako aj sťahovaniu duplicitných e-mailov.

TIP  Facebook nechtiac zverejnil 14 miliónov súkromných príspevkov ako verejné. Užívatelia sú pobúrení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.