Kamera na Windows Phone dostáva dlho očakávané funkcionality | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Kamera na Windows Phone dostáva dlho očakávané funkcionality

Novinky

Kamera na Windows Phone dostáva dlho očakávané funkcionality

Konečne! Dlho očakávané funkcie, ktoré uživateľom chýbali na Windows Kamere budú pridané. Vo Windows obchode si môžete stiahnúť novú Windows Kameru, ktorá vám umožní zastaviť nahrávanie videa a za chvíľu pokračovať. Doteraz sa táto funkcia dala využívať buď len na počítači alebo pomocou externých aplikácií.

kamera_pauza

Druhou novinkou je pridanie voľby použitia HDR. Buď môžete mať HDR permanentne zapnuté, vypnuté alebo v automatickom móde, kedy kamera sama rozlíši, kedy ho má zapnúť. Táto funkcionalita bola oznámená už v januári, ale na zariadenia prichádza až teraz. Po novom sa táto funkcia volá bohaté HDR „Rich HDR“.

kamera_hdr

Ak teda chcete tieto využívať čo najskôr, tak vám odporúčame stiahnuť si najnovšiu verziu Windows Kamery z obchodu. Informácie priniesol portál windowscentral.

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.