Káble sú out. Dávame vám do pozornosti tieto štýlové Bluetooth slúchadlá v limitovanej ponuke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Káble sú out. Dávame vám do pozornosti tieto štýlové Bluetooth slúchadlá v limitovanej ponuke

Novinky

Káble sú out. Dávame vám do pozornosti tieto štýlové Bluetooth slúchadlá v limitovanej ponuke

Určite to poznáš, zamotaný kábel, ktorý treba niekoľkokrát denne odmotávať ako vyberáte slúchadla z vačku. Nuž existujú aj atraktívnejšie riešenia ako neustále „odmotávať“ kábel – Bluetooth slúchadla. V spolupráci s internetovým obchodom Cafago sme si pre vás pripravili zaujímavú akciovú ponuku na štýlové slúchadla, ktoré dnes obchod ponúka v 26% zľave za 13,79€ pričom vďaka exkluzívnemu kupónu „UU4229 “ túto cenu stlačíš na o ďalšie 2€ nižšie, čo už je skutočne atraktívna ponuka.  

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Bluetooth slúchadla za rozumnú cenu

Tieto štýlové slúchadla sú dodávané v dvoch farebných vyhotoveniach (čierna a biela) a hoci aktuálne sa dajú zakúpiť za menej ako 11,50€ spolu aj s poštovným tak ich atraktívna cena nie je nijak parametrovo obmedzujúca. Slúchadla okrem toho, že sú dodávané so špeciálnym nabíjacím boxom ponúkajú aj parametre v podobe impedancie 32 OHM, frekvenčné pásmo 2,4GHz s frekvenčnou odozvou 20-20000Hz. Čerešničkou na torte je senzitivita Mitu -42dB. Mnohých určite poteší Bluetooth vo verzii 4.2 pričom slúchadla sú schopné byť spárované napríklad s telefónom či iným zariadením až do vzdialenosti 10 metrov.  Poteší aj podpora HD Sterea (96KHZ), vďaka ktorej si je možné vychutnať hudbu do detailov.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tieto slúchadla zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. KupónUU4229“  je obmedzený na 10 zákazníkov.

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.