JSPaint je pôvodný Windows Skicár, ktorý je aktuálne dostupný online prostredníctvom webstránky. Tu ho môžete skúsiť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

JSPaint je pôvodný Windows Skicár, ktorý je aktuálne dostupný online prostredníctvom webstránky. Tu ho môžete skúsiť

Novinky

JSPaint je pôvodný Windows Skicár, ktorý je aktuálne dostupný online prostredníctvom webstránky. Tu ho môžete skúsiť

Microsoft Pant, resp. Skicár je základná aplikácia, ktorá bola doteraz dostupná v rámci všetkých verzií Windowsu a zároveň sa aj rýchlo stala jednou z najobľúbenejších aplikácií na desktopoch.

Microsoft ešte v priebehu minulého roku oficiálne ohlásil, že Skicár sa z Windowsu pomaly, ale isto vytratí. Bude dostupný už len prostredníctvom Windows obchodu. Cieľom Microsoftu je totiž spopularizovať Skicár 3D.

Nezávislý vývojár v týchto dňoch publikoval na webe aplikáciu JSPaint kopírujúcu MS Paint (Skicár), ktorá je dostupná online. Zaujímavosťou však v tomto prípade je, že aplikácia sa nesie v duchu pôvodnej verzie, ktorá bola dostupná ešte v ranných verziách Windowsu. Jedná sa o identické rozhranie ako aj funkcionality.

Zdroj: vlastný

Ak si chcete nostalgicky zaspomínať na staručký Skicár tak vám odporúčame navštíviť stránku jspaint.ml.

Zdroj: vlastný

 

TIP  Do predaja sa dostal smartfón Elephone A4, ktorý zaujme výrezom a technológiou odomykania prostredníctvom tváre. V predpredaji ho môžeš mať už za menej ako 110€

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.