Joe Belfiore predstavil prostredníctvom krátkeho videa Windows 10 na Lumii 1520 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Joe Belfiore predstavil prostredníctvom krátkeho videa Windows 10 na Lumii 1520

Novinky

Joe Belfiore predstavil prostredníctvom krátkeho videa Windows 10 na Lumii 1520

Neviete sa dočkať Windowsu 10 pre mobilné telefóny? Ani my. Joe Belfiore Z Microsoftu predstavil prostredníctvom krátkeho videa Windows 10 na Lumii 1520. Video si môžete pozrieť nižšie (od 2 minúty).

Medzi ďalšie dobré správy patrí aj to, že Windows 10 bude dostupný aj pre staršie zariadenia. Na internete sa objavili prvé fotografie od niektorého z tisícky šťastlivcov, ktorý sa dostali k aktualizácii pri prvom uvoľnení Windows 10 Technical Preveiw z Lumie 920, ktorá bola predstavená ešte v roku 2012.

windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.