Nepremeškaj akciu na tohto drona, ktorého kúpiš s exkluzívnym kupónom za menej ako 30€. Ušetriť tak môžeš dokopy viac ako polovicu z pôvodnej ceny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškaj akciu na tohto drona, ktorého kúpiš s exkluzívnym kupónom za menej ako 30€. Ušetriť tak môžeš dokopy viac ako polovicu z pôvodnej ceny

TIP REDAKCIE

Nepremeškaj akciu na tohto drona, ktorého kúpiš s exkluzívnym kupónom za menej ako 30€. Ušetriť tak môžeš dokopy viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Rozmýšľate nad dronom? Nuž ak ste odpovedali ÁNO tak by ste mali spozornieť. Aktuálne vďaka spolupráci s obchodom Cafago.com vám prinášame akciu, v ktorej môžete vďaka exkluzívnemu kupónu „SK7942“ ušetriť tretinu z a ktuálnej ceny, ktorá je dnes už aj tak ponížená o 40%. Stáť vás bude menej ako 30€.

Nezabudni na kupón “SK7942” ušetriť tak môžeš viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Dron ponúka okrem kamery aj možnosť ovládanie až do vzdialenosti 100 metrov čo nebýva štandardom v tejto cenovej kategórii. Okrem toho môžete sledovať na displeji vášho smartfónu aj živý obraz, ktorý aktuálne snímate.

Zdroj: produktová fotografia

Dron sa môže pochváliť dobou letu do 7 minút. Ktorá síce nepatrí medzi vysoké hodnoty, ale treba brať stále do úvahy cenovú kategóriu, v ktorej len ťažko nájdete drona do 60€ s dlhším aktívnym časom letu. Jednou z vychytávok tohro drona je aj to, že je dodávaný so špeciálnym joystickom na ovládanie, ktorý oceníte pri ovládaní. Predsa ovládanie drona smartfónom nie je to pravé orechové.

Okrem toho ponúka aj dodatočné funkcie ako je napríklad „one key landing“, teda funkciu pristátia prostredníctvom stlačenia jedného tlačidla. V každom prípade ak vás dron zaujal a nechcete investovať stovky €, ale len pár „šupiek“ tak Vám odporúčame zvážiť túto akciovú ponuku, ktorá je obmedzená len na 15 kusov.

TIP  64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Nezabudni na kupón “SK7942” ušetriť tak môžeš viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Drones Visual)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.