Jeden z najpopulárnejších Youtube klientov dostal aktualizáciu a nové funkcie | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Jeden z najpopulárnejších Youtube klientov dostal aktualizáciu a nové funkcie | APLIKÁCIE

Novinky

Jeden z najpopulárnejších Youtube klientov dostal aktualizáciu a nové funkcie | APLIKÁCIE

Beta verzia populárneho Youtube klienta myTube BETA dostala aktualizáciu. Aktuálna verzia aplikácie je 3.2.10.0. Prináša viacero vylepšení a opráv chýb.

Update prináša širšie možnosti využitia. Novinkou je možnosť vypnutia alebo zapnutia prehrávania hudby na pozadí počas streamovania. Pribudla aj možnosť prepnutia do módu „only audio“, teda len zvuk. Inými slovami budete môcť pri prehrávaní obsahu z Youtube vypnúť obraz a tak ušetriť dáta čo oceníte pri obmedzem objeme predplatených dát.

Ďalšou novinkou, ktorú update priniesol je zvýšenie defaultného nastavenia kvality obrazu na Xbox One nastaveniach, ktoré je po novom 1080p, pri Xbox One X je to už 4K. Update priniesol tiež niekoľko ďalších drobných vylepšení. Napríklad zobrazuje ponuku  menu pri detekcii prebehnutí myšky.

myTube Beta
myTube Beta
Developer: Ryken Studio
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.