Jeden z najlepších e-mailových klientov z iOS je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Jeden z najlepších e-mailových klientov z iOS je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

Novinky

Jeden z najlepších e-mailových klientov z iOS je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

Jeden z najlepších e-mailových klientov z iOS je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

Newton, jeden z najlepších e-mailových klientov na konkurenčnej platforme iOS je dostupný už aj pre Windows 10 používateľov. Stiahnuť je ho možné aj na Android či Mac.

Newton ponúka viacero pokročilých funkcionalít, napríklad možnosť vytvárania rozvrhov kedy majú byť e-maily odoslané bez ohľadu na to, či ste práve prihlásený na svojom účte alebo nie. Aplikácia zároveň ponúka minimalistický dizajn s jednoduchým a hlavne praktickým UI.  Newton obsahuje tak isto aj funkcionalitu umožňujúcu rýchlo získať informácie o odosielateľovi e-mailu bez toho, aby ste ho museli lustrovať vo vyhľadávačoch. To samozrejme nie všetko, ponúka toho oveľa viac.

Tohto klienta je možné stiahnuť z Windows obchodu cez odkaz nižšie. Celoročné predplatné si však budete musieť priplatiť niekoľko desiatok €, avšak aplikáciu je možné v obmedzenom režime využívať aj v trial verzii. V každom prípade vám odporúčame si ju aspoň vyskúšať a vidieť akým smerom sa uberajú moderné e-mailové klienty z konkurenčných systémov.

Newton Mail
Newton Mail
Developer: CloudMagic, Inc.
Price: Free+
Zdroj: vlastný

TIP  Najnovšia aktualizácia pre Windows 10 KB4103721 na niektorých PC spôsobuje čiernu obrazovku

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.