Jeden z najkrajších smartfónov na trhu sa dostal do predpredaja. Stojí necelých 117 aj s poštovným. Dostupný je bez DPH a CLA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu sa dostal do predpredaja. Stojí necelých 117 aj s poštovným. Dostupný je bez DPH a CLA

ANDROID

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu sa dostal do predpredaja. Stojí necelých 117 aj s poštovným. Dostupný je bez DPH a CLA

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu sa dostal do predpredaja. Stojí necelých 117 aj s poštovným. Dostupný je bez DPH a CLA

Dizajn jednoducho predáva a vedia to nie len v spoločnosti Vernee, ktorej smartfón M5 sa objavil v limitovanej ponuke e-shope GearBest.com kde je momentálne dostupný za predpredajovú cenu niečo málo pod 110€.

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie tak telo tohto smartfónu je vyhotovené z kovu pričom v páse má len 6.9mm. Na prednej strane ponúka 5.2“ IPS HD displej s 2.5D zahnutím, ktoré v tejto cenovej kategórii je skôr výnimkou ako štandardom.

Zdroj: Vernee

O chod tohto fešáka sa stará osem-jadrový procesor Mediatek MT7750 s pracovnou frekvenciou 1.5GHz, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM s 32GB úložným priestorov a grafický chip Mali-T860 MP2. V útrobách zariadenia nájdeme ešte 3300mAh batériu, ktorá má v kombinácií s HD rozlíšením veľkú šancu na výdrž batérie presahujúci jeden deň. V číslach, batéria vydrží v pohotovostnom režime 240 hodín alebo zvládne 13 hodín prehrávania videa v HD kvalite. Na prednej strane nájdeme ešte kameru s rozlíšením 8MP a podporou technológie Vivid.

Zdroj: Vernee

Na zadnej strane smartfónu dominuje okrem 13MP fotoaparátu aj skener odtlačkov prstov. V základnej výbave nechýba ani podpora DualSIM, LTE (FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz) či výbava senzorov ako sú  Ambient Light Sensor, Compass, Proximity Senso a, G-sensor.

Zdroj: Vernee

PS: smartfón jednoznačne odporúčame objednať cez možnosť dopravy EU Express, kde sa vyhnete prípadným poplatkom v podobe CLA či DPH.

Verne M5 v predpredajovej cene nájdeš len tu

TIP  Vernee Apollo Lite aktuálne kúpiš s exkluzívnym kupónom najlacnejšie na trhu | TIP REDAKCIE

Zdroj: vlastný, obrázky (Vernee)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.