Je tu štýlový Light Phone, s ktorým však neodošlete žiadne sms či e-maily
Connect with us

Je tu štýlový Light Phone, s ktorým však neodošlete žiadne sms či e-maily

Novinky

Je tu štýlový Light Phone, s ktorým však neodošlete žiadne sms či e-maily

Na svete je pravdepodobne najzákladnejší telefón aký ste kedy videli. Volá sa Light Phone a samotný projekt odštartoval na Kickstarter v roku 2015. Jeho podporovatelia dostali svoje mobilné telefóny od januára tohto roka. Nepodporovatelia môžu očakávať, že zaplatia 150 EUR za samotný telefón a 5 dolárov mesačne za službu. Telefón je skutočne veľmi základný, nevyžaduje však nové telefónne číslo, pretože dostáva presmerované hovory z vášho bežného smartfónu cez aplikáciu.

Udáva trend opačným smerom

Light Phone dokáže uskutočňovať a prijímať hovory, ukladať deväť čísel, informovať o čase a podľa výrobcu zostať v pohotovostnom režime aj tri dni. Nič viac. Nedočkáte sa tu žiadneho odosielania správ, žiadnych e-mailov či aplikácií, dokonca si ním ani nič nevyfotíte a nemôžete cez neho počúvať ani žiadnu hudbu. Zatiaľ čo iní výrobcovia smartfónov sa bijú o to, kto do toho svojho natlačí viac funkcií, Light Phone ide opačným smerom.

Tento milý telefón má veľkosť kreditnej karty a môžete ho dostať v čiernej alebo bielej farbe. Pri tomto telefóne ide o to, že ste stále dosiahnuteľní, ale nie ste v pokušení stráviť na ňom celý deň ako sa nám to často stáva na našich smartfónoch. Hodí sa tiež v situáciách keď sa chcete vyhnúť strate alebo rozbitiu vášho drahého smartfónu ako napríklad na festivale či pri turistike.

Ak si chcete dať pauzu od neustáleho pozerania sa na obrazovku, tento telefón by mohol byť pre vás tou správnou voľbou. Nenechajte sa neustále vyrušovať neustálymi notifkáciami, ale ako hovorí samotné heslo spoločnosti, “buďte zasa ľuďmi a vezmite si svoj život späť”.

TIP  Zo smartfónov sa stáva nebezpečná zbraň. Za volantom ich používame čoraz častejšie

Zdroj: thelightphone.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.