Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

ŠPEKULÁCIE

Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

Surface Phone, pre mnohých úplná neznáma, pre niektorých zase vysnívané zariadenie, ktoré Microsoft vyvíja už niekoľko rokov, no zatiaľ neúspešne. Za posledný rok sa na internete objavilo množstvo informácií o tomto mýtickom zariadení, no jeho existencia nebola nikdy 100 percentne potvrdená. Microsoft skladací smartfón s takýmto označením vyrobiť plánoval, no či ho ešte stále chce vyrobiť, žiaľ nevieme. Spoločnosť nám čiastočne napovedala na konferencii Build 2018, kde nás navnadila, že chystá úplne novú triedu zariadení, čo by mohlo čiastočne znamenať aj potencionálne predstavenie skladacieho smartfónu Surface Phone.

Ku náznakom Microsoftu sa pred niekoľkými hodinami pridal aj známy internetový leaker WalkingCat, ktorý stály vývoj zariadenia Surface Phone podoprel najnovšími informáciami, zahrnutými v kóde operačného systému Windows 10. Presnejšie, ide o informáciu “Factory OS Andromeda Device” a pod jej názvom sa spomína status výroby, internej produkcie a ďalších podrobností. Táto zvláštnosť sa objavila v najnovšom SDK buildu s označením 17672 a nevädno, či sa jedná o náhodu, alebo to Microsoft robí už naozaj naschvál. Bohvie, či chce svojich fanúšikov na niečo pripraviť, alebo si z nás jednoducho robí už niekoľko mesiacov srandu, pretože sa nejedná o prvý takýto prípad.

Či sa naozaj niekedy dočkáme tohto vysnívaného zariadenia, ukáže len čas, no Microsoft by takýmto prírastkom do Surface rodiny potešil nejedného fanúšika. Tak či tak, Microsoft už svoju najlepšiu príležitosť prepásol a aj pri prípadnom predstavení nového zariadenia, si Microsoft neodnesie toľko slávy a ziskov, ako by si mohol odniesť pred niekoľkými rokmi, kedy mala ešte mobilná Windows platforma státisíce fanúšikov a patrila medzi naozaj obľúbené operačné systémy.

TIP  Lenovo s bezrámčekovým smartfónom Z5 nenadchlo. Prinieslo kópiu iPhone X. Smartfón Vivo Nex S by však mohol osloviť mnohých

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (behance.net)

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.