Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča FULL HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča FULL HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu

Novinky

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča FULL HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča FULL HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu

Quelima SQ11 je kamera, ktorá má skutočne niečo do seba. Hoci nedisponuje optickou stabilizáciou či vode odolnosťou, ale výnimočná je práve veľkosťou.

Táto kamera aj napriek veľkosti, ktorá je o niečo väčšia ako špička prsta tak ponúka solídny 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá až vo FULL HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. V sebe okrem tohto senzoru ukrýva aj batériu s kapacitou 200mAh, ktorá zabezpečí až 100 minút nepretržitého nahrávania videa. Nechýba ani slot pre 32GB SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka aj technológiu detekcie pohybu, teda nahrávať bude keď sa bude dačo diať. Pričom dokáže reagovať na pohyb vo vzdialenosti 10-15m. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa pýši tento drobec, vhodný aj na špionáž je aj funkcia natáčania v noci a to vďaka nočnému videu, či natáčanie v 5 minútových slučkách. Teda staré videá premazáva novými. Túto funkciu je možné využiť napríklad v aute na čelnom skle.

Táto kamerka je momentálne dostupná v akciovej ponuke pod 10€ v e-shope GearBest.com.

Quelima SQ11 nájdeš v akciovej ponuke tu

Zdroj: vlastný

TIP  Mestská elektrická kolobežka hlboko pod 200€? Áno aj to sa dá!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.