Najčítanejší Windows 10 portál

Je dostupná Facebook Workplace Chat aplikácia. Zatiaľ len pre Windows používateľov | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Začiatkom tohto mesiaca sa na internet objavili prvé správy o tom, že spoločnosť Facebook testuje novú Workplace Chat aplikáciu, a od včerajšieho dňa je oficiálne dostupná pre všetkých. Aplikácia prichádza so všetkými funkciami ako nájdeme na smartfónoch, teda okrem možnosti zdieľania obrazovky, ktorú nájdeme len v desktop verzii aplikácie.

Workplace Chatovacia aplikácia od Facebooku má tieto funkcie

  • Natívne notifikácie.
  • Podpora hlasových a video hovorov.
  • Možnosť zdieľania obrazovky.
  • Jednoduchšie prehliadanie notifikácií z skupinových chatov.
  • Podpora 1:1 chatov ako aj skupinových chatov.

Vanessa Chan, hovorkyňa spoločnosti na margo predstavenia tejto aplikácie povedala, že: „Toto bola jedna z najžiadanejších požiadavok od našich zákazníkov, tam sme ju vytvorili.“.

Aplikácia ponúka možnosť vytvorenia dodatočného účtu, ktorý je oddelený od vášho súkromného. Následne sa môžete robiť interakcie s vašimi kolegami. Aplikáciu stiahnete z tohto odkazu.  

Zdroj: vlastný, Facebook

TIP  Na Marka Zuckerberga si zrejme posvietia aj v Moskve. Bude musieť vysvetliť aj jeho nedávne rusofóbne poznámky
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.