Je dostupná aktualizácia pre Lumiu 535, ktorá rieši problém s dotykovou plochou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Je dostupná aktualizácia pre Lumiu 535, ktorá rieši problém s dotykovou plochou

Novinky

Je dostupná aktualizácia pre Lumiu 535, ktorá rieši problém s dotykovou plochou

Viacero z vás nám začalo avizovať dostupnosť novej aktualizácie pre mobilný telefón Microsoft Lumia 535, ktorá rieši problém zlých reakcií dotykovej plochy. Aktualizácia ďalej zlepšuje presnosť rolovania, odstraňuje vysokú citlivosť a spresňuje zadávanie textu, avšak na druhej strane si táto aktualizácia vyberala daň v podobe spomalenia odozvy.

aktualizacia

Dostupnosť aktualizácie si môžete skontrolovať v Nastaveniach > aktualizácia telefónu.

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.