iPhone X môže byť inšpiráciou pre novú vlajkovú loď od LG | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

iPhone X môže byť inšpiráciou pre novú vlajkovú loď od LG

ANDROID

iPhone X môže byť inšpiráciou pre novú vlajkovú loď od LG

iPhone X môže byť inšpiráciou pre novú vlajkovú loď od LG

Odkedy Apple predstavil svoj prvý smartfón s netypickým výrezom v časti obrazovky, ako by sa roztrhlo vrece s desiatkami podobných smartfónov. Každý z nich sa pritom náramne podobá na najnovší iPhone X, no veľa výrobcov tvrdí, že iPhone X nebol prvý model, ktorý priniesol tento nový dizajn.

Spoločnosť LG pripravuje novú vlajkovú loď LG G7, ktorá by sa mala objaviť práve s novým dizajnom podobným iPhonu X. Od kórejského výrobcu sa očakávalo, že svoju vlajkovú loď predstaví ešte začiatkom roka, no aktuálne indície naznačujú tomu, že sa novinky dočkáme až o niekoľko týždňov či mesiacov. Vedenie LG si totiž dalo poriadne zaležať na novej vlajkovej lodi, ktorá musí byť čo najviac dokonalá. Kedysi technologický gigant sa totiž momentálne utápa vo výrazne slabých predajoch chytrých smartfónov a hľadá cestu, ako by sa z problému dalo dostať von.

Zdroj fotografie: technobuffalo.com

LG G7 ako výkonný smartfón s futuristickým dizajnom

Na internet sa dostalo video, na ktorom je vidieť vystavený LG G7 s jeho veľmi zaujímavým dizajnom. Z prednej strany sa tak smartfón podobá na iPhone X a Galaxy S9, kým zadná strana je inšpirovaná modelom LG V30. Pripravovaná novinka údajne nebude žiadne béčko a ponúkne výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM, 128 GB úložisko a chýbať samozrejme nebude ani duálny fotoaparát na zadnej strane.

TIP  Šéf Samsungu bol prichytený s novým Galaxy Note 9. Čo povieš, vyzerá dobre?

Zdroj fotografie: technobuffalo.com

Vedenie LG už začiatkom roka vyhlásilo, že novú vlajkovú loď predstaví až vtedy, kedy to bude potrebné. Spoločnosť si tak pravdepodobne myslí, že ešte nie je správny čas na predstavenie nového modelu, no a je dosť možné, že aktuálne smartfóny podliehajú rôznym testom a spoločnosť vylaďuje všetky detaily. Ako by mohlo vyzerať nové LG G7 sa môžeš pozrieť aj na obrázkoch nižšie, ktoré vystihujú presne dizajn, aký je možné vidieť aj na videu.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok (phonearena.com)

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.