Iphone 6 VS Lumia 830 | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Iphone 6 VS Lumia 830

Novinky

Iphone 6 VS Lumia 830

Ak sledujete aspoň jedným očkom čo sa deje vo svete mobilných telefónov museli ste zachytiť predstavenie nového Iphonu 6 Plus. Pripravili sme si pre Vás malé porovnanie tohto najnovšieho kúsku od Apple s Lumiou 830, ktorá bola predstavená len nedávno na IFA 2014. Porovnávali sme základné parametre ako sú procesor, displej,  batéria a podobne.

Cena nového Iphonu 6  sa pohybuje zhruba na úrovni 620 € , Lumia 830 sa bude predávať od 330 €. Podľa ceny by nový Iphone mal byť prelomovou novinkou, ktorá by mala spraviť dieru do svete, bude tomu tak?

porovnanie

Je podľa Vás Iphone 6 hodný svojej ceny?

Dáta k porovnaniu boli čerpané z portálu wmpoweruser.com

TIP  Problém s nedostatkom rozšírení pre Microsoft Edge, prečo je tomu tak
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • luma

  sracka ten iphone je

  • Kukolar

   Hehe sracka ale bude mat 1000 nasobne viac predanych kusov ako Lumera 830 , take lacne a preco to nikto nechce nekupuje?
   WP mam rad a urcite je to lepsie ako Handroidy ale tieto kecy tu , blbcov, co uz

   • Martin

    uz lame rekordy, mna len fascinuje ze apple dokazal vybudovat taky “kult” oko svojej znacky, ze ludia cakaju uz tyzden dopredu v radoch len aby ho mali ako prvy

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.