Iphone 6 VS Lumia 830 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Iphone 6 VS Lumia 830

Novinky

Iphone 6 VS Lumia 830

Ak sledujete aspoň jedným očkom čo sa deje vo svete mobilných telefónov museli ste zachytiť predstavenie nového Iphonu 6 Plus. Pripravili sme si pre Vás malé porovnanie tohto najnovšieho kúsku od Apple s Lumiou 830, ktorá bola predstavená len nedávno na IFA 2014. Porovnávali sme základné parametre ako sú procesor, displej,  batéria a podobne.

Cena nového Iphonu 6  sa pohybuje zhruba na úrovni 620 € , Lumia 830 sa bude predávať od 330 €. Podľa ceny by nový Iphone mal byť prelomovou novinkou, ktorá by mala spraviť dieru do svete, bude tomu tak?

porovnanie

Je podľa Vás Iphone 6 hodný svojej ceny?

Dáta k porovnaniu boli čerpané z portálu wmpoweruser.com

TIP  Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.