iOS aplikácie zas o krok bližšie k Windows 10 mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

iOS aplikácie zas o krok bližšie k Windows 10 mobile

Novinky

iOS aplikácie zas o krok bližšie k Windows 10 mobile

To, že sa Microsoft aktívne venuje prineseniu všetkých aplikácií z iOS na jeho novú platformu nie je žiadnym tajomstvom. Projekt sa vola Islandwood. A spoločnosť dosiahla ďalší dôležitý medzistupeň v ceste ku svojmu cielu.

Zatiaľ čo podobný projekt menom Astoria, ktorý má za cieľ priniesť android aplikácie na windows phone, sa dostal do slepej uličky, tak Islandwood už vydal von prvý návod pre vývojárov iOS aplikácií, ako môžu dostať svoje aplikácie do novej platformy. Celý blog post si môžete prečítať na následujúcej adrese TU

Na webstránke projektu už bola zverejnená nová aplikácia na analyzovanie iOS aplikácií, ktorá ma za úlohu “uvidíte presne, koľko práce musíte ešte vykonať, aby ste konvertovali vašu aplikáciu na Windows spolu s tipmi a trikmi pre knižnice, ktoré zatiaľ nepodporujú konverziu.”

Podľa viacerých analytikov je toto jasným znakom, že Microsoft sa blíži k vývinu úspešného portu. Prečo by inak vydali aplikáciu, ktorá by hovorila vývojarom, koľko práce musia ešte vykonať, aby ich aplikácia fungovala aj na Windows 10.

TIP  Apple šokuje! Malý a lacný iPhone SE 2 vraj nebude!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.