Interné materiály Microsoftu odhalili dostupnosť ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows (Redstone 4?) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Interné materiály Microsoftu odhalili dostupnosť ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows (Redstone 4?)

Novinky

Interné materiály Microsoftu odhalili dostupnosť ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows (Redstone 4?)

Microsoft už asi ako viete poskytuje Windows ako „službu“,  ktorú aktualizuje na pravidelnej báze. Jedným z cieľov je vyhnúť sa širokému spektru rôznych variaci Windowsu a jednotlivých zariadení, ktoré znásobujú potreby prác napr. na aktualizáciách.

Redstone 4 príde koncom prvého kvartálu budúceho roka

V jednej z prezentácií Microsoft odhalil plán aktualizácií pre Windows 10. V rámci nej ďalej spomínal aj 18 mesačné cykly podpory pre jednotlivé verzie OS. Vráťme sa však k dostupnosti ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá momentálne nemá ešte žiadne pomenovanie. Mala by prísť už v marci budúceho roka pod označením Build 1803. V rámci budúceho roka by Microsoft mal vypustiť ešte jeden väčší update, konkrétne v septembri pod označením 1809.

Zdroj: Microsoft

Aké funkcie a novinky však prinesie je ešte predčasne čo by len špekulovať. Momentálne totiž čakáme na aktualizáciu Redstone 3, ktorá by mala zavítať na naše zariadenia už čoskoro.

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Microsoft v najnovších videách promuje aktualizáciu Windows 10 April Update

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.