Interné dokumenty Intelu potvrdzujú 9. generáciu procesorov Core i3 a Core i5 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Interné dokumenty Intelu potvrdzujú 9. generáciu procesorov Core i3 a Core i5

Intel Core Nvidia pexels-photo-343239

ŠPEKULÁCIE

Interné dokumenty Intelu potvrdzujú 9. generáciu procesorov Core i3 a Core i5

Menej ako rok dozadu spoločnosť Intel oznámila 8. generáciu procesorov i3 a i5 a v týchto dňoch sa dostali do obehu informácie pochádzajúce z interných zdrojov, ktoré potvrdzujú, že spoločnosť pracuje na 9. generácii.

Intel pracuje na 9. generácii procesorov i3 a i5

Interný dokument spoločnosti poukazuje na to, že Intel aktívne pracuje na 9. generácii procesorov, ktoré prídu vo viacerých variantoch. Ich zoznam si môžete pozrieť nižšie.

 • Intel Core i5-9400
 • Intel Core i5-9400T
 • Intel Core i5-9500
 • Intel Core i5-9600
 • Intel Core i5-9600K
 • Intel Core i3-9000
 • Intel Core i3-9100
  9. generácia procesorov Intel

  Zdroj: WinFuture.de

Ako môžete vyššie vidieť tak viac menej sa jedná o refresh existujúcej série procesorov Coffe Lake, ktoré by mali zavítať na trh v priebehu nasledujúceho roka. Čo sa týka výkonnú tak dnes je ešte predčasné o ňom hovoriť.

Zdroj: WinFuture.de, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Samsung predstavil prvú 8GB DDR5 RAM určenú pre mobilné zariadenia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.