Dočkáme sa interaktívnych dlaždíc v blížiacej sa aktualizácii? | Windowscentrum.sk | Windows 10 portál
Connect with us

Dočkáme sa interaktívnych dlaždíc v blížiacej sa aktualizácii?

Novinky

Dočkáme sa interaktívnych dlaždíc v blížiacej sa aktualizácii?

Po viac ako piatich mesiacoch kedy bol uvoľnený Windows 10 oficiálne do obehu, Microsoft sa chystá pomaly, ale isto vypustiť ďalšiu veľkú aktualizáciu, ktorú možno prirovnať vo svete IT k aktualizácii Windows 8.1 z Windows 8, inými slovami mala priniesť výrazné používateľské zmeny. Pravideľným čitateľom nášho portálu musí byť už jasné, že hovoríme o aktualizácii pod kódovým označením Redstone. Nedávno sme vám priniesli článok “Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu“, v ktorom sme spomínali, že aktualizácia neprináša mnoho viditeľných zmien, ale novinky, ktoré sa týkajú skôr vnútorných vylepšení spojených s OneCore, čo je zdieľané jadro pre PC, tablety, loT, HoloLens a Xbox. Otázkou pre mnohých čitateľov zostalo, aké budú tie novinky, kvôli ktorým bolo nutné aktualizovať toto jadro?

Prinesie aktualizácia Redstone interaktívne dlaždice?

Na internete sa totiž začalo šepkať, že vyššie spomínaná aktualizácia by nemala byť len predzvesťou ďalších vylepšení, ktoré na prvý pohľad si bežný používateľ moc ani nevšimne, ale interaktívnych dlaždíc, ktoré svetlo sveta uzreli prvýkrát ešte rok dozadu. Samotné interaktívne dlaždice pritom je možné charakterizovať štýlovo ako “Widgety”, ktoré sú známe hlavne pre používateľov konkurenčného systému Android. No, ale ako hovorí poredaklo, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak viac o tejto funkcionalite sa môžete dozvedieť z videa nižšie.

Pevne veríme, že zvesti, ktoré začali brázdiť internet o spomínanej funkcionalite by mohla priniesť už zajtrajšia aktualizácie, avšak či to tak bude uvidíme už čoskoro.

TIP  Windows 10 April Update aj napriek obrovskému množstvu nedostatkov raketovo rastie

Uvítali by ste interaktívne dlaždice aj vy?

Zdroj: Neowin.net, onetechstop.net

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.